בית ספר ביחד נשר

ביה"ס "ביחד-נשר" פועל מזה כשש שנים בנשר כחלק ממוסדות החינוך "שבילי אור" ודוגל באינטגרציה בין ילדים חילוניים, דתיים, ומסורתיים תוך חינוך לערכים של סובלנות, מצוינות וכבוד לזולת.

הורים רבים מחפשים לילדיהם אלטרנטיבה חינוכית שתעניק להם חינוך אמיתי וערכי לכיבוד הורים, למסורת, לעזרה לזולת, לערכים ולאהבת ישראל. במטרה לגדל ילדים בעלי חוסן נפשי ואישיות בריאה ויציבה כתשובה חינוכית למסרים הסותרים, הריקניים והחומריים של ימנו.

ב"ביחד" מאמינים שהיכולת להפיק מן השונות את המירב על היופי שבה, הכח לטפח את הייחודיות והחשיפה למגוון האנושי, הם תנאי הכרחי למיצוי וביטוי הפוטנציאל של כל אדם מבחינה אישית בהיבט החברתי ובהיבט החינוכי.

בית הספר ביחד –  נשר מציע רמת לימודים גבוהה במיוחד, הכוללת (החל מכיתה א') לימודי מחשבים, מדעים מתמטיקה ואנגלית ברמה הגבוהה ביותר ובשיטות לימוד פרטניות ואפקטיביות במיוחד, כל זאת לצד דגש על הטמעת ערכי אהבת הזולת, כיבוד אב ואם, סובלנות לאחר ולשונה, הכרת סביבה וטבע, מסורת וחגים. הילדים נהנים ממחנכים מעולים, כיתות לימוד קטנות ואיכותיות, מערכת שיעורים מגוונת, העשרה ותגבור במקצועות רבים, חוגים שונים לבחירה, והכל מלווה ביחס אישי וסובלני מהצעד הראשון.

מומחי חינוך מכל רחבי הארץ עומדים נפעמים מול ההצלחה החינוכית של בית הספר "ביחד" המהווה דוגמא ומופת ערכית ולימודית. מתוצאות מבחני המיצ"ב של תלמידי בית הספר "ביחד-נווה שאנן" עולה כי התלמידים הם בין המצטיינים במוסדות החינוך בעיר ובארץ. ביה"ס זוכה מזה מספר שנים בפרסים בתחומי חינוך ולימוד שונים כגון מימון פרויקט "תעשיידע" של איגוד התעשיינים בחיפה והצפון, ועוד.

סוד ההצלחה טמון בתכנים, בדוגמא האישית של הצוות החינוכי ובשיתוף פעולה מלא בין ההורים התלמידים והצוות.
1. שיתוף ההורים, בעשייה החינוכית של בית הספר הינו הגורם המכריע בהצלחת הילדים.
2. פעילות חוץ ספרית: בית הספר מרחיב את פעילותו מעבר לשעות הלימוד ודואג לילדים לפעילויות העשרה חברתיות, ערכיות ולימודיות.
3. החינוך מושתת על ערכי החברה והמוסר הנצחיים של מסורת ישראל בניגוד לערכים הגמישים וברי החלוף המובילים לאלימות, חוסר סובלנות וניכור של התלמידים.
4. החינוך מבסס את הקשר של דורות העתיד לערכים, למסורת ולעם היהודי בארץ ובתפוצות שהרי ללא עבר ההווה לוט בערפל והעתיד מוטל בספק.
5. כחלק מהדגש המושם על חינוך ערכי, מפגינים מצוינות אקדמית ללא פשרות.

כשהמטרה הינה להפנים הנהגות טובות בילדים בכל תחומי החיים, החינוך חייב להיות מושתת על דוגמא אישית ראויה. מעל הכל, רשת "ביחד" על צוותה החינוכי הינה לב ענק של אהבה, נתינה, התמסרות והקרבה, לב שמעניק כבוד וביטחון לכל ילד וילד באשר הוא. הצוות החינוכי בביה"ס "ביחד" הינו מעולה ומנוסה, רואה בחינוך ילדים שליחות חיים ראשונה אותה הוא מבצע מתוך אהבה, מסירות ויחס חם ואישי לכל ילד וילד. כשהצוות החינוכי עצמו הינו משכמו ומעלה, ברור שהילדים זוכים לדוגמא אישית ראשונה במעלה.

ביה"ס "ביחד-נשר" מאפשר לכל הלומדים תנאים של צמיחה באווירה חמה ותומכת המקדמת מצוינות אישית וקבוצתית בכל התחומים מתוך הכרה שכולנו ביחד מיוחדים, וכל אחד לחוד הוא יחיד ומיוחד!

 

לפרטים ותיאום פגישת היכרות:

[contact-form-7 id="13" title="Contact form 1"]